پاکسازی سطل زباله به صورت خودکار در وردپرس با DataWp.ir | Auto Trash Delete

یه وقتایی نوشته هایی که از سایت پاک کردیم ،به نظر کامل پاک شده اما اینطور نیست.

DataWp.ir | Auto Trash Delete

 

باسلام خدمت کاربران دیتا وردپرس  :

 

زباله دان یا Trash در وردپرس مانند Recycle Bin در ویندوز یا Trash در مکینتاش می باشد. کاربران وردپرس که دارای مجوز های مناسب (مدیران و ویرایشگران) باشند می توانند یک پست, برگه یا دیدگاه را حذف کنند. وقتی شما یک مورد را حذف می کنید, آن مورد به پوشه زباله دان (Trash) منتقل می شود و در آنجا به مدت ۳۰ روز باقی می ماند. این قابلیت به کاربران سایت شما این اجازه را می دهد تا بتوانند مواردی که شما به اشتباه حذف کرده اید را بازگردانند. پس از ۳۰ روز آن موردی که در زباله دان باقی مانده باشد به طور خودکار و به صورت دائمی از پایگاه داده وردپرس حذف می شود. قابلیت Trash از نسخه ۲.۹ وردپرس به بعد جهت کاهش احتمال حذف تصادفی موارد مختلف به آن افزوده شد.

 

 

آموزش کار با افزونه

ابتدا آخرین نسخه این افزونه را دانلود و سپس در وردپرس سایت خود نصب و فعال سازی کنید .
بعد از نصب و فعال سازی از زبانه تنظیمات و زیر منو های موجود، گزینه ای تحت عنوان Auto Trash Delete پدیدار می شود که با کلیک بر روی آن وارد بخش تنظیمات ساده این افزونه کاربردی وردپرس می شوید.

 تصویر تنظیمات وردپرس DataWp.ir | Auto Trash Delete

در تنظیمات ساده این افزونه کاربردی وردپرس، یک بخش وجود دارد که شما فقط و فقط باید مشخص کنید که تاریخ پاکسازی سطل زباله در وردپرس دوره چند روزه باشد . تعداد روز ها هم از ۱ الی ۳۰ می باشد.

تضویر تنظیمات افزونه DataWp.ir | Auto Trash Delete

توضیحات:

هدف از این افزونه این است که راه هایی برای حذف خودکار سطل زباله خود را در یک روز خاص داشته باشید و حداکثر محدودیت ۳۰ روزه وردپرس را تعیین کنید. روزهای کمتری در سطل زباله نتایج یک پایگاه داده بهینه تر را فراهم می کند.

لطفا توجه داشته باشید: پشتیبانی از این افزونه در حال حاضر ارائه نمی شود.

موفق باشید ( تیم دیتا وردپرس )

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

اطلاع داشتن
avatar
wpDiscuz
دیدگاه کاربران
تیم محل کار داده

محل کار داده تیمی پر از خلاقیت حرفه ای و با تجربه در ارائه تحلیل داده و آموزش روش تحقیق و آمار و سایر خدمات مورد نیاز برای تحلیلگران عمل میکند. بیشتر فعالیت ما در حوزه آمار و‌ روش تحقیق میباشد همچنین برای تحلیلگران عزیز نیز فیلم های آموزشی خیلی حرفه ای هم در نظر گرفته شده

شماره تماس  :
ایمیل  :  S.Bakhtyarijavan@Gmail.com

محل کار داده یار همیشگی شما در تحلیل داده
تمام حقوق برای محل کار داده محفوظ است هرگونه کپی برداری از مطالب بدون اجازه قبلی ممنوع و شرعا حرام است [ اسفند ۹۵ ]