ساده ترین فرم تماس برای وردپرس Corgi Forms

این ممکن است فرم تماسی باشد که همیشه شما بهش احتیاج داشتید افزونه Corgi Forms

 

 

 

Corgi Forms

آیا به یک فرم تماس ساده نیاز دارید، با این حال نمی خواهید یک سازنده فرم سنگین نصب کنید ؟

آیا می خواهید زمینه های اصلی را برای کاربر فراهم کنید تا با شما تماس بگیرد؟ آیا می خواهید با یک ایمیل ساده مطلع شوید هنگامی که یک کاربر پیام شما را از طریق فرم ارسال می کند؟

سپس Corgi Forms بهترین افزونه موجود می باشد

فرم Corgi یک جایگزین ساده و آسان برای استفاده از تمام پلاگین های دیگر فرم تماس است.

این درست است، مجموعه کامل فیلدهای فرم سفارشی ندارد، منطق شرطی یا فرمهای چند صفحه ای ندارد. این همه زنگ ها برای فرم را ندارند.

با این حال، این همه اصولی است که شما نیاز دارید:

شما می توانید انتخاب کنید که فیلدهای فرم زیر را نمایش داده و سفارشی کنید: نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل، موضوع پیام، محتوای پیام و دکمه ارسال.

شما می توانید یک پیام سفارشی را برای کاربر نمایش دهید تا آنها را به یکی از صفحات وردپرس خود هدایت کنید یا آنها را به یک URL سفارشی هدایت کنید.

شما می توانید اعلان های ایمیل مدیریت را به چندین آدرس ایمیل ارسال کنید. شما همچنین می توانید پیام ایمیل را به دلخواه خود سفارشی کنید.

شما فقط باید کوتاه [corgi_form] را به یک پست یا صفحه اضافه کنید و آماده هستیم. البته، شما می توانید این تنظیمات را به نیازهای شما سفارشی کنید.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر می دهید!

اطلاع داشتن
avatar
wpDiscuz
دیدگاه کاربران
تیم محل کار داده

محل کار داده تیمی پر از خلاقیت حرفه ای و با تجربه در ارائه تحلیل داده و آموزش روش تحقیق و آمار و سایر خدمات مورد نیاز برای تحلیلگران عمل میکند. بیشتر فعالیت ما در حوزه آمار و‌ روش تحقیق میباشد همچنین برای تحلیلگران عزیز نیز فیلم های آموزشی خیلی حرفه ای هم در نظر گرفته شده

شماره تماس  :
ایمیل  :  S.Bakhtyarijavan@Gmail.com

محل کار داده یار همیشگی شما در تحلیل داده
تمام حقوق برای محل کار داده محفوظ است هرگونه کپی برداری از مطالب بدون اجازه قبلی ممنوع و شرعا حرام است [ اسفند ۹۵ ]